KAMPANIA REKLAMOWA PROMOCJA PRODUKTU I MARKI

Profesjonalnie przygotowana promocja oraz kampania reklamowa Twojej firmy lub produktu pozwoli Ci pozyskać nowych klientów i zwiększyć zysk.
Damy Ci najlepsze narzędzia promocji i zbudujemy wspólnie silną markę wykorzystując do tego różne obszary działań promocyjnych i marketingowych.

GRAFIKA REKLAMOWA IDENTYFIKACJA FIRMY
PROJEKTY TECHNICZNE

Prawdziwa wartość grafiki reklamowej i identyfikacji wizualnej marki lub produktu widoczna jest w efektywności jej stosowania i w skuteczności przekazania istotnych dla marki komunikatów. Z jednej strony, wizualnie powinna zachęcać i przekazywać  najważniejsze cechy, z drugiej strony musi umożliwiać ich prezentowanie na wielu polach.

STRONY WWW
GRAFIKA W SIECI

Projektujemy czytelne i estetyczne strony www oraz banery i grafikę reklamowo-internetową, która trafnie przekazuje informacje i która w całości stanowi elektroniczną wizytówkę Państwa firmy, zaś reklama internetowa przyciąga klientów i zwiększa sprzedaż online.

Reklama wizualna to szeroko rozumiana forma komunikacji marketingowej poczynając od promowania produktu i marki przez formę komunikacji w przestrzeni biurowej, handlowej lub miejskiej.
Reklama ta cechuje się zwykle prostym i zrozumiałym przekazem i jako forma zagospodarowania przestrzeni, dzięki swojej unikatowej formie dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców poprzez: billboardy, plakaty, reklamy wielkoformatowe, szyldy, banery, kasetony itd.

Coraz częściej klienci sięgają po wizualizacje przestrzenne dla uzyskania jak najbardziej realistycznej wizji zamawianego produktu. Nie trzeba wykonywać prototypu, aby zobaczyć przestrzennie jego kształty i bryłę. Do tworzenia wizualizacji wykorzystujemy ultra realistyczne materiały i tekstury. Dzięki temu nasze wizualizacje wyglądają i prezentują się bardzo realistycznie

Mogłoby się wydawać, że komunikacja w sieci zrewolucjonizowała świat, że już niedługo o tradycyjnych drukowanych formach przekazu będziemy mówili wyłacznie w czasie przeszłym.
Jednak druk pozostawia u odbiorcy bardziej wyrazisty ślad. Budując lepszą formę skojarzenia produktu z marką na tle konkurencji.
Tworząc założenia i strategię marketingową jej nierozłącznym elementem staje się druk zarówno poligraficzny, cyfrowy jak i związany ze znakowaniem gadżetów czy odzieży reklamowej.

MATERIAŁY POS

Materiały POS stanowią jedne z najczęściej stosowanych materiałów reklamowych, które skutecznie przyczyniają się do promocji firm oraz oferowanych przez nie produktów i usług. POS to także najszybciej docierająca do klientów forma reklamy, która ze względu na swój charakter ma ogromne znaczenie w powodzeniu kluczowych procesów z zakresu sprzedaży i marketingu, i która skierowana jest wprost do klienta detalicznego.
Wśród najpopularniejszych materiałów POS najczęściej wymienia się standy, potykacze, stojaki na ulotki, zabudowy sklepowe, ekspozytory, displaye, a także toppery i lightboxy. Powszechnie stosowane są także mniejsze akcesoria, takie jak: naklejki, bilownice, cenówki, serwetniki oraz woblery i broszury reklamowe.

GADŻETY REKLAMOWE

Gadżety reklamowe stanowią doskonały sposób promocji Twojego produktu jak i marki. To także świetny sposób na to, aby w pełni realizować swoja strategię marketingową.
W ofercie naszej znajdziesz szeroki wybór gadżetów reklamowych, które wpisują się w trendy dobrego, nowoczesnego designu i które idealnie wpiszą się w zaprojektowaną przez Ciebie formę komunikacji stając się częścią wizerunku Twojej firmy.