DISPLAYE I STOJAKI REKLAMOWE

Obecnie trudno wyobrazić sobie skuteczny merchandising, bez standów reklamowych, które zwracają uwagę odbiorców i promują konkretne produkty na tle konkurencji. Większość standów wykonana jest z lekkich materiałów, takich jak tektura, PCV, czy plexi, co gwarantuje łatwy transport i mobilność ekspozycji. Poza tym tego typu materiały charakteryzują się stosunkowo łatwym frezowaniem, obróbką plastyczną lub mechaniczną. Ciekawe barwy zapewnia standom bezpośredni zadruk na powierzchni, bądź pokrycie jej zwierającą nadruk folią samoprzylepną. Tworzymy interesujące projekty i zapewniamy solidność wykonania, trwałość oraz najwyższą jakość druku.

STENDY

Potrzebny Ci stend reklamowy? damy Ci produkt , który spełni Twoje oczekiwania. Gwarantujemy wysoką jakość i dowolność w zakresie wyboru form i rozwiązań jak i materiału. Nasze studio przygotuje i dopasujemy grafikę do stendu tak, aby wyróżniła Twój produkt i markę.
Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam doskonałe wyczucie potrzeb rynku i przygotowanie materiałów reklamowych najwyższej jakości.

AKCESORIA REKLAMOWE PÓŁEK SKLEPOWYCH

Projektujemy i wdrażamy do produkcji elementy reklamowe umieszczane m.in. na półkach sklepowych w celu ekspozycji oferty promocyjnej lub cech produktu. Materiały POS pełnią znacząca rolę w kluczowym etapie podejmowania decyzji zakupowej przez klienta. Możemy do nich zaliczyć : wooblery, shelfstoppery, shelflinery, listwy cenowe, hangery, końcówki regałów czy podajniki. Oferujemy szeroką gamę form i materiałów użytych do produkcji.

ZABUDOWY PALETOWE

Owijki paletowe jak i zabudowy tekturowe stanowią kategorie materiałów POS, które w efektywny i indywidualny sposób prezentacji zwracają uwagę na Twój produktu w sieci sprzedaży. Ciekawie zaprojektowana zabudowa palet sprawi, że nikt nie przejdzie obojętnie obok wystawionych produktów. Oferujemy owijki jak i zabudowy z tworzyw PCV lub tektury falistej.

PROJEKTOWANIE

Projektujemy na indywidualne zamówienia m.in. materiały POS, które w skuteczny jak i kreatywny sposób dostarczają inspirujących rozwiązań reklamowych dla firm oraz skutecznie kreuję ich wizerunek oraz produkt. „W projektowaniu nie chodzi o to, aby coś szybko wyprodukować i jeszcze szybciej sprzedać, lecz by użytkownik czuł, że produkt do niego pasuje i wykonany jest z rzemieślniczą wręcz precyzją”.