Zdjęcie
Podpis_cr

Jesteśmy agencją reklamową stworzoną przez ludzi kreatywnych o dużym doświadczeniu. Istniejemy na rynku od 1996 roku i pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces i zamierzony cel w tworzeniu jak najbardziej spójnej formy, która w ciekawy i nie banalny sposób znajdzie swoje odbicie w reklamie marki i produktu.

Źródłem natchnienia dla naszej pracy są założenia marketingowe naszych Klientów.
Bazując na doświadczeniu całego naszego zespołu, rozumiejącego specyfikację rynku oraz nastawienie społeczeństwa do środków reklamowych, wypracowaliśmy skuteczne i efektywne metody, które wpływają na zmianę postawy i stosunku odbiorców do reklamowanego wyrobu oraz firm.

Nasze cechy to:
profesjonalizm /wiedza i doświadczenie/ 

szybkość /nawet na wczoraj/

elastyczność /gwarantujemy, że zawsze znajdziemy „wspólny język”/

wszechstronność /potrafimy naprawdę dużo/ 

oryginalność /zaskoczysz swoją konkurencję/ 

nasze oddanie /dla nas zawsze będziesz najważniejszy/

Nasz zespół tworzą profesjonaliści posiadający potrzebne w tej branży doświadczenie oraz doskonałą znajomość rynku. Ponadto w każdym działaniu wspiera nas szerokie grono podwykonawców – ekspertów w wielu dziedzinach. Świadczymy kompleksowe usługi reklamowe, zapewniając ich realizację od strony kreacji, formy technicznej, aż po gotowy produkt. Wszystko przy najbardziej optymalnym wykorzystaniu budżetu naszego Klienta.

Proponujemy Państwu wachlarz usług w zakresie szeroko rozumianej profesjonalnej reklamy, a nasza działalność skupia się w trzech obszarach, którymi są: agencja reklamowa i eventowa oraz produkcja wzorników.

Naszą pracę cechuje duża elastyczność, dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań. Szczycimy się solidnością, kreatywnością oraz dbałością o Klienta. Ważnym aspektem jest fakt, iż utrzymujemy stały kontakt z naszymi Zleceniodawcami, co pomaga łączyć własne pomysły z ich sugestiami. Pracujemy dla największych i co najważniejsze są z nas zadowoleni.

Chcemy podkreślić fakt iż naszymi działaniami przekonujemy naszych Klientów, że dobra reklama ma cechy dzieł sztuki, w które warto inwestować.