Event tenisowy to projekt naszej firmy skierowany do wszystkich miłośników tenisa.

Pomysł zrodził się z inicjatywy połączenia aktywnego wypoczynku z pasją do tej dyscypliny sportu oraz szkoleń dla firm.

W miłej atmosferze z nutą rywalizacji w gronie wykwalifikowanej kadry instruktorów przygotujemy event tenisowy, gdzie znajdą swoje miejsce zarówno pasjonaci jak i ci, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z tą dyscypliną sportu.

NASZA OFERTA

Organizujemy niepowtarzalne wyjazdy oraz stacjonarne szkolenia tenisowe dla firm. Poziom zaawansowania jest tutaj drugorzędną sprawą ponieważ ideą jest budowanie pozytywnych relacji między pracownikami poprzez grę w tenisa. Wszystkie zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej, sportowej atmosferze pod okiem profesjonalnych trenerów.

Naszą propozycję kierujemy do Firm , którym zależy na kreatywnej integracji swoich pracowników. Sport jest świetną metodą na zintegrowanie grupy.

Nasze eventy dla firm skonstruowane są indywidualnie pod potrzeby klienta, jego oczekiwania i budżet. Organizujemy zarówno wyjazdy wysokobudżetowe z pełną oprawą i autorskim scenariuszem, jak i niskobudżetowe wyjazdy z ciekawym programem, dopasowując się do preferencji klienta i zakładanego celu wyjazdu.

Dbamy o wszystkie etapy przygotowań, bo kluczowym elementem sukcesu każdego wyjazdu firmowego jest dobra organizacja i komunikacja.

Oferujemy Państwu pomoc naszego doświadczonego i kreatywnego zespołu, który pomoże zaplanować i zorganizować niezapomniany wyjazd firmowy tak, aby były wyjątkowym wydarzeniem w życiu Państwa firmy!