COŚ NA POCZĄTEK

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów od 1998 roku zajmujemy się kompleksową organizacją eventów, szkoleń, konferencji oraz kongresów zarówno w kraju jak i za granicą.

Nasze działania eventowe koncentrują się w dwóch obszarach, które wypracowaliśmy na przestrzeni wielu lat, a które stanowa na tle konkurencji pewnego rodzaju niszę. Organizujemy eventy tenisowe i żeglarskie.

Nasz zespół składa się z oddanych swojej pracy profesjonalistów, dbających o poprawny przebieg wszystkich etapów przedsięwzięcia. Tworząc nowatorskie scenariusze nie tylko wychodzimy na przeciw konkurencji, ale także staramy się dostosować całość do możliwości budżetowych klienta.

Poza wspomnianymi już eventami w ofercie naszej znajdą Państwo miedzy innymi kompleksową obsługę i organizację targów z prezentacją produktów jak i konferencje, sympozja, szkolenia oraz kongresy.

Nasi graficy i zaprojektują Państwu i zagospodarują każdą przestrzeń wystawienniczą, a współpracujący z nami podwykonawcy zapewnią pełną i profesjonalną obsługę zarówno pod względem oprawy multimedialnej jak i cateringu.

Powierzone nam zadanie to pewność osiągnięcia zakładanego efektu. Dbałość o każdy szczegół to nasza specjalność.